QUEEN TEKSTİL İLE TANIŞIN

1999 ilk kuruluşlu QUEEN TEKSTİL . A.Ş., 5 yıllık iç pazar tecrübesinin ardından 2004yılında ihracata başlamıştır.Şirket her geçen yıl yavaş ve emin adımlarla büyümüştür


 

  QUEEN bugün için en büyüklerden birisi olmamakla beraber sürekli büyümekte olan, uygun yapısal düzenlemeleriyle yakın gelecekte en önde gelen şirketler arasına girmeyi hedeflemektedir.

Aylık 200,000 adet kapasite...

QUEEN 200,000 adetlik aylık kapasitesi ile kalite, verimlilik ve zamanında yükleme ilkeleri çerçevesinde temel olarak teknolojiye ayak uydurmayı hedeflemektedir. Üretim işlemi ham iplikten bitmiş ürüne kadar tüm aşamaları içermektedir.

5000m2 üretim alanı...

Bu aşamalardan kumaşın örülmesi ve boyanması ile baskı-işlemenin tamamı uzmanlarımızın titiz kontrolu altında fason imalatçılara yaptırılmaktadır. Kesim, dikim, kalite kontrol-ütü-paket işlemlerinin tamamı en az  650 m2 ’lik fason atölyelerimizde kaliteli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

50 ÇALIŞAN...

50 kişilik personel, kesim, model, dikim, kalite kontrol-ütü-paket, baskı-işleme, aksesuar, kumaş imalat, muhasebe, depo, bilgi-işlem gibi bölümlerde çalışmaktadır. Bu çalışanlardan 15 kişi yönetici durumdadır.

QUEEN’de üretim bantı son sistem teknoloji ve modern makineler kullanılarak tamamen bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır.

 
QUEEN ana siparişler için 5-7 haftalık, tekrar siparişleri için 3-5 haftalık yükleme termin verebilmektedir. Sipariş başına 2,000 adet, renk başına ise 500 adet kabul edilebilen en düşük sipariş sayılarıdır.

QUEEN çalışanlarının tüm faaliyetlerindeki temel hedef ürün kalitesini her geçen gün daha geliştirerek şirketi geliştirmek ve büyütmektir.